Jakaś sesja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Początek Przygody

Go down 
+3
Farcdie
Mamoru Suzumura
YakumoNagase
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutorWiadomość
Iron

Iron


Posts : 39
Join date : 10/09/2017

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:36 pm

Gorner mówi - Tak woła się kaczki.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:39 pm

- Jak znasz lepszy sposób to śmiało - odpowiada poirytowany przyciszonym głosem Mikael - Spróbuj albo nie przeszkadzaj
Powrót do góry Go down
Iron

Iron


Posts : 39
Join date : 10/09/2017

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:39 pm

Gorner odpowiada łowcy - Nie wiem, jak się woła na kruki.


Ostatnio zmieniony przez Iron dnia Wto Wrz 12, 2017 9:43 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:40 pm

<Kruk patrzy się na myśliwego a następnie odlatuje,kiedy widzi wychodzącego zielarza>
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:41 pm

<Górnik podchodzi do zielarza z workiem i go otwiera.> - Poznajesz to coś co jest w tym worku dziewczynko? Czy to jest to coś co tu było? - pyta się dziecka.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:44 pm

-Tak...zabiliście to?
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:46 pm

-Trzymajcie dziecko pilnujcie straży
Stefan prosi myśliwego o pomoc w otworzeniu skrzyń na dole.
- Chodź pomóż bo w jednej skrzyni są kości dzieci, a w drugiej nie wiem bo dziecko musiałem wynieść.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:47 pm

Z pewnością jest martwe. - odparł górnik z uśmiechem aby nieco poprawić humor dziecku. - Lecz to nie my to zabiliśmy. Słyszałaś może coś poza rykiem?
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:48 pm

-Nie, jak przyszliśmy to leżał już martwy - odpowiedział myśliwy dziecku w tym samym momencie co górnik, po chwili dodał
-Niech będzie, chodźmy z powrotem na dół zielarzu
po czym skierował się w stronę wejścia do nory
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:49 pm

-Niestety nie,chociaż był jeszcze jeden dźwięk..tak jakby ktoś wyciągał miecz...-odpowiedziała.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:56 pm

Wchodzenie w takie dziury to głupi pomysł myślał podążając w dół za znakami pozostawionymi przez zielarza przyświecając sobie pochodnią.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:56 pm

Miecz... ciekawe. - powiedział cicho górnik. - Jestem Ghromvac Flamehammer, miło mi cię poznać. Słyszałem jak mój towarzysz zwraca się do ciebie Isabel. Z jakiej rodziny pochodzisz?


Ostatnio zmieniony przez Mamoru Suzumura dnia Czw Wrz 14, 2017 11:30 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 9:58 pm

-Jestem sierotą...
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:00 pm

Zielarz opowiada myśliwemu co widział na dole, że wystraszył się kruka i rzucił w niego nożem. Oraz, że muszą zbadać co dokładnie jest w skrzyniach.


Ostatnio zmieniony przez Farcdie dnia Wto Wrz 12, 2017 10:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Iron

Iron


Posts : 39
Join date : 10/09/2017

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:02 pm

Gorner słysząc o skrzyni z szczątkami mówi tak aby wszyscy słyszeli.
-Poczekajcie. Ja bym zabrał tę skrzynię, aby zwrócić te szczątki i odprawić pogrzeb. Rodziny i martwe dzieci na to zasługują.Tę skrzynię mogę ja nieś, ale kto mi pomoże jeśli będzie za ciężka dla mnie jednego.

//Całkiem common błąd, nie tylko u ciebie. TĘ skrzyniĘ. Końcówki muszą się zgadzać. TĄ by było spoko, jakby było skrzyniĄ, ale chyba nie chcesz nią rzucać...
"Pomoże", jeżeli chodzi ci o słowo "pomoc". "Pomorze", jeśli chodzi ci o region np. Pomorze Gdańskie.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:06 pm

- Zielarzu, jesteś? - powiedział myśliwy wchodząc do pieczary na dnie tunelu i rozglądając się wokół - przeszukajmy te skrzynie i wynośmy się stąd jak najszybciej.
Po czym zaczął powoli przysuwać się w stronę skrzyń jednocześnie wyjmując maczetę zza pasa
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:07 pm

<Jedna skrzynia faktycznie była pełna kości,natomiast w drugiej leżał zapieczętowany zwój>
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:09 pm

Myśliwy przygląda się zwojowi w świetle pochodni w poszukiwaniu detali i widząc, że jest zapieczętowany próbuje go otworzyć i odczytać.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:11 pm

<Myśliwy rozrywa pieczęć i widzi wiele nie zrozumiałych rysunków i dziwne znaki takie same jak w księdze znahora>
Powrót do góry Go down
Iron

Iron


Posts : 39
Join date : 10/09/2017

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:12 pm

Gorner zwraca się do Ghromvac - Nie słyszeli. Pomożesz mi zanieść tę skrzynię ze szczątkami do miasta?


Ostatnio zmieniony przez Iron dnia Wto Wrz 12, 2017 10:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:12 pm

<Tymczasem na górze górnik kontynuuje rozmowę.> - Wybacz Isabel, nie wiedziałem. Gdzie więc mieszkałaś zanim tu trafiłaś?
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:15 pm

-Hmmmm, chyba powinienem pokazać to Veltrowi - myśli na głos Mikael i zwija z powrotem zwój aby schować go do sakwy.
Po spakowaniu zwoju myśliwy spogląda z wyczekiwaniem na wyjście
- To chyba juz wszystko co tu osiągniemy - mówi do Stefana - Na co jeszcze czekamy?


Ostatnio zmieniony przez Goro_Ryujin dnia Wto Wrz 12, 2017 10:21 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:19 pm

-W sierocińcu na obrzeżach miasta-odpowiada dziewczynka.
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:25 pm

- O skrzyni z koścmi bedzie trzeba poinformować innych i podać lokalizację.
odpowiada zielarz kierując się na powierzchnie ciągnąc Mikaela za sobą
- I wypada raczej pokazać zwój jak i zwłoki Velterowi niech opowie nam wszystko co wie na ten temat.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 EmptyWto Wrz 12, 2017 10:29 pm

Zgadzam się. - przytaknął Ghromvac. - Odprowadzimy Isabel do sierocińca a potem złożymy wizytę Veltrowi i wyjaśnimy sobie parę spraw.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Początek Przygody - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
Początek Przygody
Powrót do góry 
Strona 6 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Jakaś sesja  :: Pokój na osobnego RPG'a-
Skocz do: