Jakaś sesja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Początek Przygody

Go down 
+3
Farcdie
Mamoru Suzumura
YakumoNagase
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next
AutorWiadomość
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:16 am

-Oczywiście mógł być to przypadek,sam nie poleciał by tak daleko od swojego właściciela.-stwierdził znahor.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:19 am

-Teraz to i ja jestem zaskoczony.-odpowiedział Veltt
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:20 am

-Mówisz więc, że gdzieś w okolicy kręci się członek cechu Kruka? - odparł zdziwiony - Wiesz jak się z nim skontaktować? Może chciałby odzyskać ten zwój lub wyjaśniłby zagadkę tego ptaka.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:38 am

-Jeśli ten kruk został zabity a potem nagle wyleciał,to wątpię żeby był to towarzysz łowcy-odpowiedział zamyślony.-Może to był animag...nieee to by go zabiło....-no nie mam pojęcia-stwierdził.

Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:41 am

Możesz opowiedzieć nam coś o strukturze tych cechów? - zapytał górnik. - Działają razem czy każdy zajmuje się czym innym? A może mieszają się między sobą?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:52 am

-Więc tak...każdy cech specjalizuje się w czym innym,na przykład Amir jest w cechu Żmiji i oni zajmują się stworzeniami z poziom od 1 do 3 ,są to potwory łatwe w pokonaniu i o małych rozmiarach.Cech Niedźwiedzia zajmuje się bestiami z poziomu 4 i 5,czyli tymi dużymi i ciężkimi w zabiciu,na przykład trolle, ogry,olbrzymy czy nawet smoki.Cech Kruka zajmuje się bestiami eterycznymi,są to duchy,zjawy,demon,anioły a nawet Bogowie.Był też kiedyś cech lisa ale został zrównany z ziemią bo wybrali sobie zły cel łowów,no jest też Wilk ale on znajduję się w innym wymiarze.-odpowiedział Veltr zastanawiając się czy czegoś nie pominął.
-Oh i myślę że powinniście udać się do cechu Kruka i oddać im ich własność.-dodał
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:55 am

-Nawet smoki? Te wszystkie bajki to prawda? A myślałem, że polowanie na niedźwiedzie jest niebezpieczne! - wykrzyknął zaskoczony myśliwy, jednak po chwili się opanował - Powiedz w takim razie jak odnaleźć członków tego cechu?
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:56 am

Zakładając że się udamy do tych cechów... - zaczął ostrożnie Ghromvac. - Jaką mamy gwarancje że dany cech nas przyjmie? No i jak je znaleźć?
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:59 am

-A czy ty Veltrze należysz do jakiego cechu i do jakiego?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:00 am

-Tak, wszystko to istnieje.Amir zaprowadzi was do pierwszego cechu a potem będzie już z górki.-zwrócił się do myśliwego a następnie odwrócił głowę w strone górnika i powiedział.
-Mam coś,dzięki czemu przyjmą was bez wachania.-uśmiechnął się a następnie wyciągnął z kieszeni i położył 6 naszyjników z zawieszką w kształcie głowy wilka.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:00 am

-Nie,ja złożyłem śluby gdzie indziej-odpowiedział.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:01 am

- Musimy udać się do tych cechów - powiedział oburzony Mikael do górnika - Jak będziecie mogli spać za świadomością, że w mroku kryją się takie stwory, że wasze rodziny nie są bezpieczne za murami miasta, jedynie walcząc z nimi możemy zapewnić sobie spokój duszy!
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:02 am

-Gdzie złożyłeś te śluby i czym się zajmują?
Zakłopotany Zielarz chce się dowiedzieć czy oprócz cechów istnieje coś jeszcze
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:05 am

-Niczym nadzwyczajnym, złożyłem śluby kapłańskie przed Boginią mojej rasy.-odpowiedziałca następnie zdjął materiał z nogi dziewczynki pokazując że stopa jest na swoim miejscu tak jakby nigdy jej nie odgryziono.-Eh,co raz gorzej mi to idzie.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:06 am

Nie mam rodziny. - odparł ze spokojem górnik. - Lubię też zasadę że im mniej wiesz tym lepiej śpisz. Jednakże z jednym masz rację. Teraz nie mogę już udawać że nic się nie wydarzyło. Zgłosiłem się do rozwiązywania tego problemu bo miałem dość nudy w życiu ale nigdy bym się nie spodziewał że natrafię na coś takiego. Tym co mnie martwi nie jest decyzja "Czy pójść?". Tym co mnie martwi jest pytanie "na co tam jeszcze natrafimy?"
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:08 am

Zdecydowany myśliwy podchodzi do medalionów i bierze jeden w rękę.
-Oddam naszyjnik znaleziony przy ciele rodzinie tego zabitego dziecka i mogę wyruszać - ogłosił - Nie ważne co tam napotkam, najwyżej nie poznam nigdy wnuków.
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:12 am

Zielarz zakłada na szyje naszyjnik w kształcie wilka i podchodzi do Isabel, żeby ją zabrać do sierocińca.
-Isabel chodź zaprowadzę cię do sierocińca i jak teraz się czujesz mając spowrotem nogę?
A Veltrze jeszcze jedno pytanie co to za rodzaj magi i gdzie mógłbym się go nauczyć i czy w ogóle to możliwe bym się nauczył?
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:14 am

<Górnik łapie drugi medalion.> Odprowadzę Isabel do domu i mogę ruszać z tobą. Przyda ci się wsparcie chuderlaku. - odparł górnik z uśmiechem wyciągając do myśliwego rękę. - Najwyżej zginę robiąc coś ciekawszego niż siedzenie cały dzień w tunelu.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:14 am

-Dziewczynka wyruszy z Amirem-odpowiedział szybko Veltr.-Niestety jest to nie możliwe,w tym świecie nawet ja mam problem z używaniem tej mocy.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:16 am

Zadowolony myśliwy podaje rękę górnikowi
-Dobrze siłaczu - odparł - To możemy ruszać już następnego ranka jeśli Amirowi to pasuje.


Ostatnio zmieniony przez Goro_Ryujin dnia Czw Wrz 14, 2017 11:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:18 am

Stefan ma w głowie jeszcze jedną niewiadomą w głowie i nagle mu zaświtało
- Veltrze ostatnie pytanie i idę dalej jakiej rasy jesteś jak to ujołeś? Chłopaki czekajcie na mnie ktoś będzie musiał wam opatrywać rany.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:26 am

-Mrocznym Elfem.Nie nie jesteśmy źli jak to nas w bajkach opisują.-odpowiedział i ruszył w strone chaty wołając Amira.
Nagle pojawił się przewodniczący rady,ten sam który szukał chętnych do znalezienia sprawcy.
-No,to znaleźliście winnego?-zapytał przewodniczący spoglądając w strone znahora.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:41 am

-Tak, udało nam się go znaleźć przy pomocy obecnego tu Veltra - odpowiedział spokojnie Mikael - Dzieci były porywane przez rzadką odmianę niedźwiedzia mającą gawry na bagnistych terenach. Ten osobnik był wyjątkowo zaciekły ale na szczęście udało się go zabić.
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:44 am

Stefan patrząc z lekkim zdziwieniem na przewodniczącego rady pyta
- Panie przewodniczący czy Pan o tym wszystkim wiedział powołując śmiałków do tego zadania?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 EmptyCzw Wrz 14, 2017 11:44 am

-Oh,to dobrze.W takim razie mam dla was nagrodę.Oczywiście że nie.-mówiąc to wręczył każdemu z członków drużyny po 5 złotych monet i odszedł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Początek Przygody - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 8 Empty

Powrót do góry Go down
 
Początek Przygody
Powrót do góry 
Strona 8 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Jakaś sesja  :: Pokój na osobnego RPG'a-
Skocz do: