Jakaś sesja
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Początek Przygody

Go down 
+3
Farcdie
Mamoru Suzumura
YakumoNagase
7 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next
AutorWiadomość
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:00 pm

Dobrze więc. - zwrócił się do swoich towarzyszy Ghromvac. - Skoro dziewczynka ma wyruszyć z nami to niech zostanie na noc z Veltrem. On ją przygotuje do podróży. A my tymczasem zróbmy to samo. Nie bierzcie za dużo zbędnego balastu, jedynie ważne rzeczy. Być może nigdy tu nie wrócimy ale jeśli decydujemy się iść to czeka nas zupełnie nowe życie. Nie wiem gdzie ani jakie ale na pewno inne niż dotychczasowe. Lepiej więc nie brać ze sobą za dużo przeszłości. - skończył wywód górnik lustrując twarze swoich towarzyszy i szukając w nich zwątpienia. Jeśli w kimś się tliło to bardzo dobrze to ukrył bo Ghromvac dostrzegł jedynie determinację.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:06 pm

Nagle z chaty wyszedł Veltr z Amirem.Łowca zwrócił się do bohaterów mówiąc:
-Polecam zakupić konia,bo bez niego daleko nie zajdziecie.-Następnie podszedł do dziewczynki i założył jej jeden z dwóch ostastnich naszyjników,następnie wziął ją na ręce mówiąc.
-Jutr pojedziemy do twojej nowej rodziny-po czym uśmiechnął się i znów zwrócił się do bohaterów.
-Jesteście pewni takiej decyzji?To nie jest łatwa praca.-powiedział patrząc na was.
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:09 pm

Zielarz chce zostać jeszcze i dowiedzieć się od znachora paru nowych przepisów na użycie leczniczych ziół.
- Jeżeli ci to nie przeszkodzi Veltrze, mógłbyś mi przekazać parę przepisów na wyrobienie ziół leczniczych, które przydadzą się podczas podróży, ponieważ dużo stworów nowych spotkamy, a nowe przepisy się przydadzą! I tak jestem świadom czego się podejmuję.
Odpowiada zielarz chłonny wiedzy.
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:16 pm

Veltr zastanawiając się przez chwile odpowiada.
-Naszykuje Ci na podróż spis kilku przydatnych wywarów.
Nagle z drogi prowadzącej do chaty Znahora wybiega chłopiec w wieku około 13 lat i mówi
-Uprzejmie informuje że nasz władca Baron Sarande zaprasza panów na kolacje,która odbędzie się o godzinie 18.
<Jest godzina 13>
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:21 pm

- W takim razie nie traćmy czasu! - zaczął myśliwy i skierował swoje kroki na jedną z farm otaczających miasto.
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:26 pm

Zielarz zgadzając się zwrócił się do domu, aby po podróży uzupełnić zapasy ziół (zebrał wszystkie jakie miał) ze swego ogródka oraz przyszykować je do drogi, zjeść napić się umyć i przyszykować najlepsze ubranie jakie posiada, żeby dobrze wyglądać na kolacji oraz przygotować narzędzia potrzebne do przygotowania ziół.
- Ja udam się do domu przygotować do podróży i na kolację.
Po drodze udał się do najbliższej stajni, aby zakupić konia.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:33 pm

<Górnik poczekał aż wszyscy poszli.> - Isabel idź do chaty coś zjeść. - zwrócił się do dziewczynki po czym gdy weszła zapytał łowcę. - Jesteś pewien że to dobry pomysł proponować jej miejsce wśród łowców? Bo zakładam że to po to dałeś jej medalion. Bądź co bądź to jeszcze dziecko. Przy okazji Veltrze wiesz gdzie mogę kupić konia na tyle silnego aby poza mną uniósł w jukach trochę dodatkowego ciężaru?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:47 pm

-Tak jestem pewny,mnie zabrano z domu kiedy miałem 7 lat.Więc jestem pewien że da sobie radę.-odpowiedział i ruszył w stronę chaty.
Natomiast Veltr uśmiechnął się i powiedział.
-Chyba mam coś specjalnie dla Ciebie-powiedział i ruszył za chate pokazując Górnikowi aby ruszył za nim.Kiedy dotarli ich oczom ukazał się masywny koń o czarnej sierści.
-To jest Medea,jeśli Ci odpowiada mogę Ci tego konia oddać.-mówiąc to pogłaskał konia po głowie i dał mu przysmak.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:52 pm

Dziękuję to bardzo miłe z twojej strony. - odpowiedział górnik lekko zawstydzony. Podchodząc bliżej do konia zapytał: - Jest piękna. Jesteś pewien że nie chcesz nic wzamian?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 12:55 pm

-Służyła mi bardzo długo,a teraz i tak nie mogę jeździć,wiec Tobie się przyda bardziej.-odpowiedział.
-Jeśli mogę wam jeszcze jakoś pomóc to tylko w ten sposób.No i jeszcze mogę dać wam to.-mówiąc to wyciągnął z pod szaty dziennik i wręczył go górnikowi.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 1:01 pm

Dziękuję. Nie umiemy wprawdzie tego przeczytać ale wśród łowców na pewno nas nauczą. Jeśli mogę zapytać... twój przyjaciel, ten do którego należał ten dziennik, co się z nim stało?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 1:05 pm

-Tak,chciał nie rzucać sie w oczy w naszej rasie.Żyć jak każdy inny mroczny ale niestety musiał wziąć ogromny ciężar i odejść.-odpowiedział.
-Ale no cóż nikt inny by się tego nie podjął a jeśli nawet to nikt by nie podołał oprócz niego-na jego twarzy zawidniał uśmiech i dodał-On i jego towarzysze uratowali nasz świat nie jeden raz.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 1:11 pm

Górnik również się uśmiechnął widząc tak rozpogodzonego znachora. Zerknął jeszcze raz na piękną klacz. - Zostawię ci ją tu na noc żebyście mogli się pożegnać. I tak rano tu przyjdziemy, wtedy ją zabiorę. Jesteś dobrym czł... elfem... mrocznym, Veltrze. Dziękuje ci za to co dla nas zrobiłeś. Mam nadzieję że jeszcze kiedyś się spotkamy. - rzekł Ghromvac po czym pożegnał się ze znachorem i udał się do domu by przygotować się na wieczór. "Ciekawe czego chce ten baron."
Powrót do góry Go down
Iron

Iron


Posts : 39
Join date : 10/09/2017

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 4:41 pm

Gorner ogłosił - Ja się zbieram. Idę kupić jakiegoś dobrego konia i oporządzenie. Potem wrócę do domu i zacznę się pakować oraz wyszykować do barona.
Po czym Gorner się pożegnał i ruszył w poszukiwaniu konia z sidłem i całą resztą ekwipunku do jazdy.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 5:16 pm

Myśliwy po dotarciu na farmę zapytał się pierwszego napotkanego robotnika o wskazanie właściciela i gdy już udało mu się do niego dotrzeć zapytał
-Z Bogiem dobry człowieku, czy masz może jakąś kobyłę na sprzedaż? Żeby nadawała się pod wierzch?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 7:42 pm

-Ano mom taką starą jedną-odpowiedział właściciel farmy.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyCzw Wrz 14, 2017 10:23 pm

-A zdrowa ona, dojadę na niej gdzieś czy padnie mi za węgłem? - Dopytał - no i ile byś za nią chciał?
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:21 am

-Zdrowa zdrowa,dojechać napewno ale czy daleko to nie wiem-odpowiedział.-A z 5 sztuk złota pan daj i będzie dobrze.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:25 am

-Za starego konia? Za tego tu mogę dać co najwyżej 3 sztuki złota a i tak zarobisz bo do pracy w polu on się już nie przyda - odpowiedział myśliwy chcąc zbić trochę cenę
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:26 am

Właściciel się zastanawiając
-Daj 4 i jest twój.To dorzucę jeszcze siodło.
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:30 am

-Umowa stoi - odparł zadowolony myśliwy i dał 4 sztuki złota właścicielowi
Powrót do góry Go down
YakumoNagase

YakumoNagase


Posts : 150
Join date : 10/07/2017
Age : 26
Location : Wielkie Cesarstwo Litewskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:32 am

Ten wziął złoto i oddał osiodłanego konia mysliwemu i wrócił do pracy.
Powrót do góry Go down
Farcdie

Farcdie


Posts : 69
Join date : 10/09/2017
Age : 29
Location : Pół miasto, pół wieś

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:37 am

Zielarz dotarł do stajni i zaczął rozglądać się za porządnym koniem. Spotyka właściciela i pyta.
- Witaj poszukuję porządnego konia, który wytrzyma długie podróże i dosyć spory ciężar. Czy będziesz miał takiego na sprzedaż?
Powrót do góry Go down
Goro_Ryujin

Goro_Ryujin


Posts : 72
Join date : 06/08/2017
Age : 27
Location : Zjednoczone Emiraty Trójmiejskie

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptyPią Wrz 15, 2017 10:40 am

Myśliwy wsiadł na konia i niezdarnie udał się w kierunku chaty zachowa aby tam zostawić konia gotowego do jutrzejszej drogi. Na miejscu korzystając z zastałych zapasów nakarmił, napoił i wyszczotkował konia po czym pieszo udał się do domu. W domu rozpakował się, zjadł niewielki prosiłek, odswieżył i przebrał w wyjściowe ubranie nie zapominając założyć medalionu z wilkiem na szyję, wziąć ze sobą resztę złota i znaleziony naszyjnik.
Powrót do góry Go down
Mamoru Suzumura

Mamoru Suzumura


Posts : 81
Join date : 31/07/2017
Age : 25
Location : Wioska Niedźwiedzi w pobliżu Silvermoon

Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 EmptySob Wrz 16, 2017 10:22 pm

Górnik po powrocie do domu zjadł porządny obiad, wziął kąpiel i zaczął przygotowywać bagaż. Zabierał wszystko co miał spakowane do lasu (uzupełniając oczywiście olej w lampie oraz zapasy prowiantu) a ponadto zapakował również do osobnej torby: zapasowy kilof, zapasową siekierę, dwa dodatkowe worki, narzędzia górnicze oraz stolarskie oraz trochę zapasów metali i klejnotów. Przykrył wszystko zestawem ubrań roboczych po czym ubraniami z grubej skóry i na końcu dziennymi. Sam ubrał się w coś wyjściowego i przygotował do spotkania z baronem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Początek Przygody - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Początek Przygody   Początek Przygody - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
Początek Przygody
Powrót do góry 
Strona 9 z 17Idź do strony : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Jakaś sesja  :: Pokój na osobnego RPG'a-
Skocz do: